Якщо пломба на лічильнику комунальних послуг пошкоджена, визначення відповідальності залежить від розташування пристрою. Якщо лічильник встановлений у квартирі, то відповідальність за збереження пломби несе домовласник чи орендар.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяОднак, якщо лічильник знаходиться у загальному коридорі або встановлений зовні будівлі, відповідальність переходить до іншого. У загальних внутрішніх приміщеннях обов'язок стежити за пломбою зазвичай лягає на асоціацію ОСББ.
Якщо лічильник знаходиться на вулиці, постачальник комунальних послуг стає стороною, яка відповідає за підтримку її стану.
У будь-якому випадку виявлення пошкодженої пломби юристи рекомендують негайно документувати проблему. Це можна зробити, записавши телефонну розмову з постачальником або надіславши письмове повідомлення електронною поштою або поштою.
Також важливо зберегти докази цього спілкування, такі як квитанція або підтвердження доставки на випадок виникнення суперечок надалі. Своєчасне повідомлення та ретельне документування допомагають захистити споживача від потенційних звинувачень чи штрафів.
Нагадаємо, українців змусять покривати чужі борги: як лічильники на комуналку змінюють життя
Раніше «hyser» повідомляв, масові відключення газу: українців вразили "свавіллям" комунальників
Як повідомляв «hyser», комунальні послуги стануть ще дорожчими: новий тариф на опалення позбавить всього