Щоб забезпечити сильний розвиток рослин перцю і плодоношення, необхідно правильне весняне харчування. Навіть високоякісне насіння не дасть хорошого урожаю без збалансованого харчування на ключових етапах зростання.

Ось надійний план весняного добрива, який досвідчені садівники використовують для здобуття багатих урожаїв.

Перше підживлення - після посадки на відкритому повітрі:

Через кілька тижнів після пересадки у відкритий ґрунт перці отримують користь від мінерального харчування. Приготуйте розчин, змішавши по 2 чайні ложки сечовини та суперфосфату у 10-літровому відрі води. Використовуйте приблизно один літр цієї суміші на рослину, щоб підтримати активний розвиток коренів та сильне вегетативне зростання.

Органічне добриво - з пташиним послідом:

Розведений пташиний послід може бути відмінним джерелом азоту. Щоб не пошкодити коріння, змішайте його у співвідношенні 1:20 з водою.

Підживлення під час цвітіння:

Перець
Перець

Коли перці починають цвісти, їм потрібні поживні речовини, які сприяють цвітінню та зав'язуванню плодів. Змішайте 10 г аміачної селітри, 25 г суперфосфату і 25 г сульфату калію в 10 літрах води. Використовуйте цю суміш, щоб допомогти рослині плавно перейти до виробництва плодів.

Підтримка під час зростання за допомогою золи:

Традиційні садівники часто звертаються до деревної золи як натуральне добриво. Розчиніть дві повні чашки просіяної золи у відрі води (10 літрів), потім полийте кожну рослину приблизно одним літром. Зола забезпечує калій та мікроелементи, які люблять перці.

Підживлення під час плодоношення:

Коли рослини почнуть плодоносити, їм буде корисна комбінація азоту та калію. Змішайте 10 г аміачної селітри з 200 г деревної золи в 10 літрах води. Застосовуйте під кожним кущем, щоб підтримати формування великих ароматних перців.

Нагадаємо, урожай полуниці буде солодшим за мед: як прибрати з ягід кислоту

Раніше «hyser» повідомляв, навіщо до городу додавати чай при посадці врожаю: багато хто й не здогадується

Як повідомляв «hyser», терміново саджайте врожай: ціни на овочі зросли у 6 разів – ключові продукти тепер розкіш