Різкі зміни погоди можуть призвести до фізичного дискомфорту та у багатьох спричинити сильні мігрені. Справа в тому, що коливання температури, атмосферного тиску і вологості, особливо перед грозами або під час раптових хвиль тепла, часто помітно впливають на самопочуття людини.

Такі умови особливо складні для метеочутливих людей. Поєднання високої вологості, підвищення температури та падіння тиску може значно навантажувати серцево-судинну та нервову системи, що призводить до головних болів, втоми та перепадів настрою.

Дощ
Дощ

Кореспондент Київ24 з'ясував, скільки жителів Києва страждають від головного болю, пов'язаного з погодою, і які методи вони використовують, щоб впоратися з ними. Деякі звертаються до ліків, інші покладаються на гідратацію, відпочинок чи навіть альтернативні методи лікування, такі як аромотерапія та дихальні вправи, щоб полегшити дискомфорт.

Оскільки Київ готується до більшої нестабільності погоди, експерти радять уважно прислухатися до сигналів свого організму та бути готовими до коригування свого розпорядку дня — залишатися у приміщенні, уникати інтенсивних фізичних навантажень та пити більше води може допомогти пом'якшити наслідки зміни погоди для вашого здоров'я.

Нагадаємо, готуємося жити у темряві: відключення світла вдарять із новою силою через погоду та дефіцит газу

Раніше «hyser» повідомляв, пекельне літо-2025: погода висушить урожаї і вип'є всі соки - екстремальний прогноз

Як повідомляв «hyser», відвертий гороскоп на червень, липень та серпень: що готує літо-2025 всім знакам Зодіаку